Betboo Mobil Para Yatırma

Betboo mobil sitede para yatırma işlemleri çok kolay. Betboo mobilde kredi kartı, TillCard, Ukash ve Astropay ile hesabınıza para yatırabiliyorsunuz.

Betboo giriş için tıklayınız.

betboo-mobil-para-yatirma

Betboo bahis sitesine akıllı telefonunuzdan giriş yaptığınızda tarayıcınızın otomatik olarak mobil siteye yönlendiğinden daha önceki betboo mobil yazımızda bahsetmiştik. Şimdi ise sizlere Betboo mobil sitede hesabınıza nasıl para yatırabileceğinizi anlatacağız. Betboo mobil siteye girdikten sonra sol üst kısımda Giriş butonuna tıklayarak açılan sayfada kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra giriş butonuna basın. Eğer daha önce Betboo’da hesabınız yoksa “Bir Hesap Açın” butonuna basarak yeni bir Betboo hesabı açabilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra kullanıcı panelinizin sağ üst kısmında bulunan “Para Yatırma” butonuna tıkladığınızda üstteki resimde bulunan ekran açılacaktır.

Üstteki resimde de gördüğünüz gibi Betboo hesabınıza mobil cihazınız üzerinden 4 farklı yöntemle para yatırabiliyorsunuz. Bunlardan ilki kredi kartı olarak sıralanmış. Kredi kartı yöntemi ile para yatırmayı seçerseniz hemen alt kısımda kart bilgilerini gireceğiniz form çıkıyor. Burada kart türü kısmında kredi kartı olarak MasterCard Credit, Visa Credit; banka kartı olarak ise Mastercard Debit, Visa Debit ve Visa Electron seçenekleri çıkıyor. Kartınızın türünü seçtikten sonra 16 haneli kart numaranızı, sol kullanma tarihini, kartın arkasındaki son 3 hane yani güvenlik numarasını ve yatırmak istediğiniz miktarı yazıyor ve alttaki yeşil renkli para yatır butonuna tıklıyorsunuz. Kartınızda yeterli limit varsa tutar anında Betboo hesabınıza geçiyor.

İkinci yöntem ise Tillcard seçeneğidir. Tillcard tıpkı Ukash gibi ön ödemeli bir karttır. Tillcard.com adresinden Tillcard satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi yaptığınızda size TillCard numarası ve TillCard kodu verilecektir. Bu kart bilgilerini Betboo’da ilgili kutucuğa yazıp kaç liralık TillCard aldıysanız bu tutarı ilgili seçenekten seçtikten sonra para yatır butonuna tıkladığınızda ilgili tutar hesabınıza geçecektir.

Üçüncü yöntem olarak Ukash ile para yatırmak isterseniz Ukash seçeneğini seçtikten sonra “Kupon kodunu girin” yazılı kutucuğa Ukash Kart numarasını ve altındaki “Yatırılan para miktarı” kısmına da kaç Euroluk ukash aldıysanız bunu yazmanız gerekmektedir. Yani 50 Euro değerinde Ukash kullanacaksanız miktar kısmına sadece rakamla 50 yazmanız gerekir. Ukash bilgilerinizi yazdıktan sonra para yatır butonuna tıkladığınızda ilgili tutar hemen hesabınıza yansıyacaktır.

Betboo Mobil sitede kullanabileceğiniz dördüncü yöntem ise Astropay olarak yer almaktadır. Türkiye ya da Kıbrıs’taki Astropay firmalarından bir Astropay satın aldıktan sonra size verilecek olan kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik numarası bilgilerini aynı şekilde Betboo’daki seçeneklere girmelisiniz. Bu bilgileri doldurup USD cinsinden sadece rakamla ilgili tutarı yazıp para yatır butonuna tıkladığınızda paranız hemen hesabınıza geçecektir.

Bir cevap yazın