Betboo71 Yeni Betboo Adresi Betboo 71

Sanal oyun sayfaları araştırması yapıldığında, kullanıcıların en çok üyelik oluşturdukları adresler arasında Betboo sayfası yer alır. 

Betboo giriş için tıklayınız.

Bireyler, Betboo sistemine giriş yaptıklarında her geçen gün daha fazla kazanma fırsatı bulabilirler. 2004 yılı itibari ile faaliyete geçen adres, profesyonellik konusunda sayılı siteler arasında yer alır. Netent, Evolution gaming, Micro Gaming gibi farklı alt yapı şirketlerinden yardım alınan site içerisinde üyeler, yatırımlarını farklı oyunlara yönlendirebilirler. Kaçak olarak çalışması nedeniyle BTK denetmeleri sonrasında kapatılan sayfanın yeni giriş adresi (Betboo 71) olarak değiştirilmiş durumdadır. Yeni sayfaya tüm bilgiler, oyun kuralları ve bonuslar aynı hali ile aktarıldığı için kullanıcılar sorun yaşamadan kazanmaya devam edebilirler.

Uzun yıllardır hizmet veren sitenin giriş adresi değiştikten sonra, bonusları da daha fazla kazandırmaya başlamıştır. Benzer oyun sitelerinden sıkıldıysanız ve kazancınızı arttırmanıza yardımcı olacak bir sayfa arayışına girdiyseniz eğer, Betboo adresinin “bonus” kategorisini inceleyebilirsiniz. Tüm kuralların detaylı bir şekilde açıklandığı kategori de ilk olarak 300 TL üyelik bonusu dikkat çeker. Yeni üyelerin hesaplarına aktardıkları 25 TL sayesinde, bonusa katılım sağlama hakları mevcuttur. Sayfa Curaçao lisansını kullanır ve İntera N.V., Curaçao Gaming Control Commission iş birliği ile oyun sitesini üyelerine sunar. Bireyler, yukarıda verilen bilgiler doğrultusunda adresin güvenilirliği konusunda araştırma yapma imkanı da elde ederler. Her zaman en iyi içeriklerin sunulduğu sitenin güncel giriş adresi kapatılıp, son giriş adı (Betboo71.com) olarak değiştikten sonra sayfanın üyeleri daha fazla memnun etmesine önem verilmektedir.

Yukarıda sayılan bonus dışında site içerisinde, ecocard %100 bonus kampanyası da mevcuttur. Ön ödemeli kartlar arasında yer alan, ecocard kullanarak hesap bakiyelerine en az 20 TL aktaran kullanıcılar, toplamda 100 TL kazanabilirler. Yatırım bonusu, bireylerin yatırdıkları tutarı anında arttırmaları açısından faydalıdır. Sayfanın son giriş adı (betboo71) olarak güncellenmiş olsa bile bonus kuralları aynı kalmıştır. Bu durum uzun yıllardır adresin kampanyalarını kullanan ve oyunlarına yatırım yapan bireyler açısından yararlıdır. Betboo adresi, site adı değişse bile içerikleri aynı tutarak kullanıcıların, zorlanmadan kolaylıkla adapte olmalarına özen gösterir.

Bir cevap yazın